ورد خبر ورد خبر .

ورد خبر

نقد و بررسي يخچال گالري اسنوا

در اين مطلب از يخچال اسنوا گالري براي شما گفته‌ايم. چه ويژگي‌هايي دارد و آيا اين محصول مناسب شماست و ارزش خريد دارد يا خير. با اصيل بخريد بمانيد براي اكثر افراد، خريد يخچال با پرسيدن و تحقيق در مورد ظرفيت و ويژگي‌هاي فني آن شروع مي‌شود، اما نكته مهم بعدي چيزي نيست جز : طراحي يخچال! زماني كه در انتخاب يك برند خوب و قابل اعتماد احساس راحتي مي‌كنيم، سراغ بررسي ويژگي‌هاي ظاهري و طراحي محصول مي‌رويم. در مورد وسيله‌اي مانند يخچال، بسيار مهم است كه تقسيم‌بندي‌ها، طراحي درب و قسمت‌هاي مختلف اساسي و كاربردي باشد. اين همان چيزي است كه برند اسنووا به آن توجه ويژه‌اي دارد. يخچال گالري اسنوا حاصل اين طرز تفكر اسنوا است.

طراحي زيبا و كاربردي يخچال اسنوا گالري

بسياري از خريداران در فرآيند خريد محصولاتي مانند لوازم خانگي به ابعاد فني توجه بيشتري دارند. برخي فقط به‌دنبال ظاهر هستند و حاضرند هر هزينه‌اي را بپردازند تا محصولي را كه از نظر ظاهري بيشتر به آن‌ها مي‌آيد، بپردازند و حتي ممكن است كاربرد‌ها و نكات فني را ناديده بگيرند. در هر صورت اگر قصد خريد يخچال داريد، مدل يخچال اسنوا گالري انتخاب خوب و رضايت‌بخشي براي شماست. اين مدل از يخچال اسنوا هم از نظر فني قوي است و هم از نظر زيبايي و طراحي كاربردي. بگذاريد به شما بگوييم وقتي از طراحي جذاب و مناسب صحبت مي‌كنيم دقيقا منظورمان چيست.

يخچال اير گالري داراي تمامي مواد غذايي مي‌باشد

همانطور كه مي‌دانيد مدل‌هاي متنوعي از برند‌هاي مختلف يخچال در بازار وجود دارد، اما واقعيت اين است كه يك نكته مهم در طراحي اكثر اين يخچال‌ها مغفول مانده است و آن تقسيم‌بندي مناسب براي هر دسته از مواد غذايي است! حتما تا‌به‌حال تصاوير كليشه‌اي از مرغ، تخم مرغ، كيك و... را در قفسه‌هاي يخچال ديده‌ايد. تصاويري كه قرار است راهنماي چيدمان باشد. اين عكس‌ها در قسمت‌هاي مختلف هر يخچال در بيشتر موارد راهنمايي كاربردي نيستند. در‌واقع براي اينكه يخچالي مرتب و مرتب داشته باشيم و همه مواد در جاي مخصوص خود بنشينند، به طرح‌هاي دقيق‌تري نياز است. هر نوع غذا مدت زمان ماندگاري و شرايط نگهداري خاص خود را دارد و شكل و تركيب آنها نيز با يكديگر متفاوت است. همچنين نياز است كه بر اساس همه اينها و البته نياز و دفعات دسترسي در قسمت‌هاي مختلف يخچال مستقر شوند.

طراحان يخچال گالري با درك همه اين موارد، تقسيم‌بندي يخچال را بهينه كرده‌اند : تقسيم خارجي و داخلي فضاي يخچال؛ قسمت داخلي را به سه قسمت مختلف تقسيم كنيد.

منظور از تقسيم بيروني و داخلي فضاي يخچال چيست؟

فرض كنيد در يخچال را باز مي‌كنيد و با انبوهي از مواد غذايي روبرو مي‌شويد. در اين لحظه چه احساسي داريد؟ گيج نشدي؟ براي رفع اين مشكل طراحان يخچال گالري اسنوا دو فضاي بيروني و داخلي را براي محصولات خود در نظر گرفته‌اند. يعني بر اساس ماهيت و تعداد دفعات استفاده مي‌توانيد مواد غذايي را در هر دو قسمت بيروني و داخلي در يخچال قرار دهيد. در فضاي داخلي يخچال شاهد تقسيم‌بندي‌هاي مناسبي هستيم كه نظم و دسترسي به مواد مختلف را ساده مي‌كند. محصول گالري اسنوا داراي درب سومي است كه باز مي‌شود تا دسترسي به مجموعه‌اي از مواد غذايي را براي شما آسان‌تر كند. يعني وقتي در سوم را باز مي‌كنيد به عمق يخچال دسترسي نخواهيد داشت بلكه با قسمت‌هايي روبرو مي‌شويد كه مي‌توانيد موادي را كه معمولا در طول روز زياد استفاده مي‌شود در آنجا قرار دهيد. همين ويژگي است كه اجازه نمي‌دهد مواد غذايي خام يا به‌طور‌كلي موادي كه قرار نيست بارها در طول روز سراغشان برويد، با قفل شدن در يخچال خراب و متاثر شوند. قسمت بيروني يخچال مي‌تواند لژيا براي بطري‌هاي آب يا چاشني‌هايي باشد كه در طول روز چندين بار از يخچال خارج مي‌شوند. اين از فضاي بيروني است. فضاي داخلي كاربرد‌هاي خاص خود را دارد و به سه قسمت مختلف تقسيم مي‌شود. در قسمت بعدي در مورد آن صحبت خواهيم كرد.

بخش‌ها و محفظه‌هاي كاربردي يخچال اسنووا

هرچه تقسيم‌بندي‌هاي كاربردي در يخچال بيشتر باشد، فضاي آن سازماندهي مي‌شود. اسنوا در مدل يخچال گالري سه محفظه مجزا قرار داده است

محفظه پخت‌و‌پز

غذا‌هاي خام و پخته در محفظه پخت قرار مي‌گيرند كه به‌عنوان مواد اوليه براي غذا‌هاي رنگارنگ استفاده مي‌شود.

كوپه خانواده

اين محفظه مربوط به غذا‌هايي است كه روزانه استفاده مي‌شود. مانند تنقلات، شير، لبنيات و غيره.

محفظه كودك

اما محفظه كودك متعلق به كوچولو‌هاي دوست‌داشتني است و از درب سوم يخچال مي‌توان به آن دسترسي داشت. در‌واقع اين محفظه براي قرار دادن پاستيل، شكلات و تنقلات محبوب كودكان بسيار مناسب است.

وقتي سرما راه گريزي ندارد

بستن بازو در يخچال يكي از تفريحات ابدي و ابدي افراد در خانه‌نشيني بوده و هست. به ما نگوييد كه بدون هيچ هدفي به سمت يخچال نرويد و در را چند بار باز كنيد، باور نمي‌كنيم. طراحان هنگام شروع به طراحي ظاهر و بخش‌هاي فني هر محصول به شرايط موجود فكر مي‌كنند و رفتار‌ها، نياز‌ها و عادات مشتريان خود را در نظر مي‌گيرند. به همين دليل با توجه به اينكه ممكن است يخچال در طول روز چندين بار باز شود، ويژگي مهمي به نام خنك كننده فلزي براي يخچال گالري در نظر گرفته شده است. اما خنك كننده فلز چيست؟

خنك كننده فلزي در يخچال گالري اسنووا

خنك‌كننده فلزي مانعي فلزي است كه از خروج سرما جلوگيري مي‌كند و با بازتاب سرما به داخل يخچال، هم مصرف انرژي را كاهش مي‌دهد و هم باعث خنك شدن بيشتر بطري‌هاي نوشيدني در محفظه دسترسي سريع مي‌شود.

بررسي ويژگي‌هاي فني يخچال اسنوا گالري

در اين قسمت مي‌خواهيم از ويژگي‌هاي فني يخچال اسنوا گالري براي شما بگوييم. هر يك از اين ويژگي‌ها به رفع نياز‌هاي مهم شما در استفاده از يخچال كمك مي‌كند و همگي آخرين فناوري‌هاي روز دنيا در توليد يخچال مي‌باشند. اسنوا با پيش‌بيني نياز مشتريان و با استفاده از بهترين و جديد‌ترين فناوري‌ها، راهكار‌هايي را در يخچال گالري خود ارائه كرده است كه مورد استقبال بسياري از مشتريان قرار‌گرفته است.

با خنك كننده هوشمند، همه‌چيز جديد است

خنك كننده هوشمند نوعي فناوري است كه گردش هواي سرد را در يخچال يكپارچه مي‌كند. يعني هوا به كمك سنسور‌هاي هوشمند در قسمت‌هاي مختلف محصول به طور يكنواخت به گردش در مي‌آيد و تمام مواد داخل يخچال را مي‌پوشاند. در سيستم خنك كننده هوشمند، شش حسگر هوشمند تشخيص دما در يخچال Snowa Gallery قرار داده شده است كه خنك كننده يكنواختي را در يخچال ايجاد مي‌كند. بنابراين غذا در دماي مناسب، تازه و سالم باقي مي‌ماند. نه‌تنها خنك كننده هوشمند است، بلكه خنك كننده چندگانه هوا نيز به فناوري قبلي كمك مي‌كند و به گردش بهتر و تازه نگه‌داشتن غذا كمك مي‌كند.

فيلتر سه‌گانه يخچال گالري اسنووا

در يخچال گالري اسنوا يك خوشبوكننده قوي وجود دارد كه با فيلتر كردن بو‌هاي سه لايه، از نوشيدن آب با خاطره سبزي ديشب يا مزه ماست ياد پياز سالاد شيرازي جلوگيري مي‌كند. رفع بو‌هاي نا‌مطبوع حرف اول و آخر دئودورانت قوي اسنوا با فيلتر سه‌گانه يا به قول خارجي‌ها (Triple Filtering) است.

محفظه مواد پروتئيني

محفظه‌اي در يخچال گالري اسنووا وجود دارد كه مي‌تواند با حفظ دماي هوا در ٤ درجه، گوشت و ساير مواد پروتئيني را براي چند ساعت تازه و سالم نگه دارد. بنابراين، اگر تمايلي به مراقبت از گوشت و مرغي كه به‌تازگي خريداري كرده‌ايد نداريد يا مي‌خواهيد گوشت را تا زمان پخت تازه نگه داريد و چند ساعت بعد به سراغ آن برويد، روي محفظه پروتئين يا (منطقه چيلر) حساب كنيد.

كمپرسور اينور‌تر ديجيتال

يخچال‌ها روز‌به‌روز قوي‌تر مي‌شوند و مانند ربات‌هاي هوشمندي شده‌اند كه رياضيات را درك مي‌كنند و به مصرف انرژي در طراحي خود اهميت مي‌دهند. حرف حساب چيست؟ ذخيره انرژي. در يخچال Snowa Gallery با وجود كمپرسور ديجيتال اينور‌تر مصرف برق كاهش مي‌يابد. صدا‌هاي معمول يخچال و فريزر‌ها كه به نظر مي‌رسد هر‌چند ساعت يكبار لولاي آنها مي‌شكند، وجود ندارد. از وجود آبسردكن با قابليت تصفيه آب و يخ‌سازي اتوماتيك اين يخچال به شما نمي‌گوييم. معروف است كه محصولي با اين همه ويژگي ناب و تازه به چنين ويژگي‌هاي تكراري و كليشه‌اي نيز مجهز است.

در پايان

يخچال اسنوا گالري براي آسودگي خيال مصرف‌كنندگان با خواسته‌ها و نياز‌هاي مختلف به بازار آمده است. زيرا هم از نظر فني قوي ظاهر شده است و هم از نظر زيبايي و طراحي. طراحي كاربردي و امكانات مطابق با آخرين تكنولوژي‌هاي روز دنيا از‌جمله خنك كننده هوشمند، فيلتر‌هاي سه‌گانه و كمپرسور ديجيتال اينور‌تر، يخچال اسنوا گالري را به گزينه‌اي درجه يك براي مشتريان تبديل كرده است. اكنون مي‌توانيد با خيال راحت روي يك برند ملي حساب كنيد كه نياز‌هاي شما را بهتر از هر سازنده ديگري در جهان مي‌شناسد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۴:۴۰:۲۱ توسط:ممد موضوع:

تاپ وردپرس : بهترين منبع آموزش وردپرس به صورت رايگان

چرا وردپرس تا اين حد محبوب مي باشد ؟

پس از پي بردن به استفاده زياد كاربران از وردپرس، ممكن است اين سوال براي شما ايجاد شود كه چرا اينقدر وردپرس محبوب است؟ پس بياييد دلايل موفقيت وردپرس را بررسي كنيم :

شايد ديدگاه كلي اين باشد كه سيستم وردپرس يك ابزار وبلاگ نويسي بسيار ساده است، با اين حال، بسيار بايد به شما بگيم كه وردپرس واقعا بيشتر از اين حرفا است اما با توجه به اينكه وردپرس رايگان است و يك پروژه متن باز است، به هر كسي اجازه مي دهد كد آن را مطابق ميل خود بهبود و ويرايش كند. همچنين داراي هزاران افزونه رايگان، قالب، ويجت ها و ابزارهاي ديگر است كه به شما كمك مي‌كند تا به راحتي يك سايت را با بهترين كيفيت ممكن ايجاد نماييد.

 

همه اين ويژگي‌ها به شما امكان مي‌دهند هر نوع وب‌سايتي را ايجاد كنيد، از وبلاگ‌هاي ساده، وب‌سايت‌هاي شخصي يا نمونه كارها، از فروشگاه‌هاي الكترونيكي، پايگاه‌هاي دانش يا سايت هاي شغل يابي.

عامل ديگر اين است كه وردپرس كاملا رايگان است و از تمامي پلتفرم هاي ميزباني با PHP و MySQL پشتيباني مي كند. علاوه بر اين، اين CMS به طور مداوم با نسخه هاي جديد به روز مي شود كه امنيت را بهبود مي بخشد، اين بروزرساني ها شامل ويژگي هاي جديد و بهبود عملكرد كلي نيز مي شود.

آخرين موردي كه ميتوانيم براي شما در اين بخش نام ببريم كه ميتواند كم اهميت نيز نباشد ، وجود يك انجمن پشتيباني بسيار بزرگ و قوي است كه باعث شده وردپرس داراي يك انجمن بزرگ با انجمن ها و بحث هاي اختصاصي در سراسر اينترنت باشد. حجم داده هاي موجود و هزاران آموزش وردپرس نيز سيستم وردپرس را به يكي از ساده ترين سيستم هاي مديريت محتوا تبديل كرده است.

آيا به وردپرس به تنهايي ميتواند به ما در سايت وبسايت كمك كند ؟

قبل از اينكه به موضوع اصلي بپردازيم ، بر اساس مورد بالايي كه به آن اشاره كرديم ، يكي از دلايل محبوبيت وردپرس داشتن هزاران افزونه ، قالب و ابزارك ها مي باشد كه به ما كمك مي كند بتوانيم يك سايت با امكانات حرفه اي داشته باشيم.

ولي اينكه به تنهايي با وردپرس و بدون استفاده از افزونه و قالب ميتوان باز يك سايت حرفه اي مانند ديجي كالا طراحي كرد ؟

پاسخ اين سوال كه آيا بدون استفاده از قالب هاي حرفه اي و يا افزونه مي توان يك سايت حرفه اي يا فروشگاهي مانند ديجي كالا طراحي كرد ، ميتواند گفت هم بله و هم خير.

به صورت كلي زماني ميتوانيد بدون استفاده از امكانات جانبي وردپرس اقدام به طراحي سايت حرفه اي در وردپرس نماييد كه به كدنويسي اختصاصي مانند HML – CSS – PHP آشنايي كافي داشته باشيد و در صورتيكه هيچ آشنايي به اين موارد نداريد ، بهترين و راحترين راه حل استفاده از افزونه و قالب هاي آماده مي باشد.

تاپ وردپرس يكي از بهترين منابع آموزشي وردپرس

در سايت تاپ وردپرس ما تمامي آموزش هاي مورد نياز شما براي طراحي يك سايت فروشگاهي يا سايت شركتي از صفر تا صد را بدون نياز به دانش كدنويسي به شما عزيزان آموزش داده ايم.

آموزش المنتور تاپ وردپرس : طراحي صفحات سايت بدون كدنويسي

با توجه به توضيحاتي كه در رابطه با نقش افزونه و قالب ها در وردپرس اشاره كرديم ، يكي از اين افزونه هاي محبوب و بسيار كاربردي در طراحي سايت در ورپرس ، افزونه صفحه ساز المنتور مي باشد.

 

با ورود به سايت تاپ وردپرس يكي از آموزش هاي جامعي كه در ايران ميتوانيد پيدا كنيد؛ آموزش المنتور تاپ وردپرس مي باشد كه كه به صورت رايگان از صفر تا صد و از مرحله نصب افزونه المنتور گرفته يا ساخت صفحاتي مانند صفحه محصول ، صفحه حساب كاربري ، هدر سايت و همچنين ساخت فوتر با المنتور را به شما عزيزان آموزش داده ايم.

آموزش ووكامرس : ساخت فروشگاه اينترنتي در وردپرس

يكي ديگر از افزونه هاي بسيار بسيار محبوب در وردپرس كه به شما كمك ميكند وبسايت وردپرسي خود را به يك فروشگاه اينترنتي همه فن حريف تبديل نماييد.

افزونه ووكامرس يك افزونه فروشگاه ساز حرفه اي است كه به شما اين امكان را ميدهد كه سايت وردپرسي خود را به سيستم فروش آنلاين محصولات با داشتن امكاناتي از قبيل سيستم حسابداري و انبارداري ، سيستم اطلاع رساني پيامكي و همچنين با قابليت اتصال به درگاه پرداخت آنلاين مجهز نماييد.

با آموزش ووكامرس تاپ وردپرس كه به صورت رايگان و جامع از نحوه نصب افزونه ووكامرس گرفته تا بخش مربوط به حمل و نقل ، افزودن محصول و همچنين افزودن درگاه پرداخت را به صورت ويدئويي براي شما عزيزان آماده كرديم تا بهترين استفاده را در ساخت فروشگاه اينترنتي خود داشته باشيد.

آموزش رنك مث : سئو سايت وردپرسي

اگر در رابطه با سئو آشنايي داشته باشيد حتما متوجه شده ايد كه داشتن يك كسب و كار اينترنتي موفق بدون سئو آن را نمي‌توان تصور كرد.

سئو يكي از مهمترين اقدامات پس از راه اندازي سايت مي باشد تا بتوانيد با كمك آن كسب و كار خود را در نتايج گوگل به كاربران نمايش دهيد و سپس همين كاربران را به مشتريان دائمي خود تبديل نماييد.افزونه سئو رنك مث يكي از همين افزونه هاي محبوب در اين زمينه در وردپرس مي باشد كه به شما كمك ميكند تا مطالب سايت و محصولات فروشگاه را به بهترين نحو بر اساس اصول سئو منتشر نماييد.

 

در سايت تاپ وردپرس يك دوره جامع آموزش رنك مث وجود دارد كه شما ميتوانيد با ورود به آن آموزش از 0 تا 100 نحوه سئو يك مطلب و يا محصول را ياد بگيريد.

در آكادمي آموزشي تاپ وردپرس چه خدمات و آموزش هاي ديگري ارائه مي شود ؟

در آكادمي تاپ وردپرس شما علاوه بر دسترسي به آموزش هايي كه در بالا به آن اشاره كرديم به جديدترين آموزش هاي اين سيستم مديريت محتوا از قبيل آموزش امنيت وردپرس ، افزايش سرعت و همچنين نحوه رفع مشكلات احتمالي وردپرس دسترسي خواهيد داشت.

راه اندازي فروشگاه اينترنتي در وردپرس با كمك آموزش ووكامرس

اگر به فكر راه اندازي يك فروشگاه اينترنتي هستيد اما اطلاعاتي از نحوه انجام آن نداريد، اين مقاله را دنبال كنيد. در اين مقاله به شما آموزش مي دهيم كه چگونه با افزونه فروشگاه ساز ووكامرس در وردپرس سايت خود را به يك فروشگاه آنلاين تبديل كنيد.

اگر با وردپرس نيز آشنايي نداريد مي‌توانيد با مراجعه به سايت تاپ وردپرس در رابطه با اين سيستم مديريت محتواي رايگان كه جهت ساخت سايت كاربرد دارد به صورت كامل مقالات آموزشي را مطالعه نماييد.

 

راه اندازي فروشگاه اينترنتي در وردپرس با كمك آموزش ووكامرس


علاوه بر اين، با استفاده از بخش آموزش ووكامرس ، مي توانيد آموزش گام به گام ووكامرس را مشاهده كنيد و با استفاده از اين فرآيند به راحتي سايت فروشگاهي خود را ايجاد كنيد. با ايجاد فروشگاه اينترنتي مي توانيد با مشتريان خود در شهرهاي ديگر ارتباط برقرار كرده و مشتريان زيادي را از سراسر دنيا جذب كنيد. با استفاده از سيستم مديريت محتواي وردپرس، مي توانيد يك فروشگاه آنلاين ايجاد كنيد و محصولات خود را در آنجا بفروشيد و از اين طريق كسب و كار خود را ارتقا دهيد و مشتريان جديدي پيدا كنيد.

ووكامرس چيست؟

در پاسخ به اين سوال كه ووكامرس دقيقا چيست، مي توان گفت كه ووكامرس يا همان woocommerce يك افزونه فروشگاه ساز وردپرس است كه با استفاده از آن مي توانيد يك فروشگاه قدرتمند بسازيد و محصولات خود را به صورت آنلاين به فروش برسانيد.

ووكامرس در سال هاي اخير رشد قابل توجهي داشته و كاربران زيادي را به خود جذب كرده است. قالب هاي زيادي براي اين كار ايجاد شده و افزونه هاي زيادي براي آن كدگذاري شده است. بنابراين، اگر مي خواهيد سايت فروشگاهي خود را با ووكامرس راه اندازي كنيد، اصلا نگران محدوديت هاي آن نباشيد، زيرا به جرات مي توان گفت كه هيچ محدوديتي سر راه شما نيست!

آنچه بايد در مورد بهترين پلتفرم تجارت الكترونيك در سال 2022 بدانيد!

همانطور كه مي‌دانيد دنياي تجارت الكترونيك و فروش آنلاين همچنان در حال رشد است. امروزه حدود 24 ميليون سايت تجارت الكترونيك وجود دارد. ووكامرس به عنوان يكي از پيشروترين پلتفرم هاي تجارت الكترونيك در جهان شناخته شده است. درواقع بيش از 27 درصد از سهم بازار را در اختيار دارد و تقريباً 13 درصد از تمام سايت هاي فروشگاهي در اينترنت با استفاده از اين افزونه فروشگاه ساز ساخته شده اند.

چرا از ووكامرس استفاده كنيم ؟

با كمك ووكامرس مي‌توانيد محصولات فيزيكي و ديجيتالي خود را بفروشيد و به طور كامل مديريت كنيد. شما 100 درصد امكان كنترل تمام اطلاعات فروشگاه، پشتيباني در حالت نسخه موبايل و… را خواهيد داشت.ووكامرس به گونه‌اي زيبا طراحي شده و كاربرپسند است كه در حال حاضر 59 درصد از فروشگاه‌هاي اينترنتي را به خود اختصاص داده است كه با مشاهده آموزش ووكامرس در سايت تاپ وردپرس به راحتي ميتوانيد اقدام به ساخت فروشگاه اينترنتي در وردپرس نماييد.

ويژگي هاي افزونه فروشگاه ساز ووكامرس چيست؟

 •  پشتيباني از تمامي افزونه هاي سئو وردپرس

 •  تعريف مجزا از مدل ها براي قسمت هاي مختلف محصولات

 • گزارش گيري هوشمند و دقيق از نظرات و ديدگاه هاي مشتريان در مورد محصولات استفاده كنيد

 •  قابليت اتصال به سامانه پست ايران

 •  كاملا فارسي سازي شده براي سهولت استفاده توسط كاربران فارسي زبان

 •  سيستم مديريت انبار هوشمند

 •  مشاهده كامل جزئيات فروش

امروز فروش خود را با ووكامرس امكان پذير كنيد

اكنون كه تمام ويژگي هاي ووكامرس را بررسي كرديم و فهميديم ووكامرس چيست، فكر مي كنم شما نيز تشويق به استفاده از اين فروشگاه ساز شويد. براي داشتن يك فروشگاه اينترنتي اختصاصي، داشتن شرايط زير كافي است:

 1. .انتخاب يك نام دامنه براي فروشگاه خود

 2. .سفارش يك هاست (فضاي ميزباني )

 3. .نصب وردپرس بر روي هاست

 4. .نصب افزونه ووكامرس

 5. .انتخاب يك قالب فروشگاهي حرفه اي

 6. .نصب افزونه هاي ضروري و ويژه

قدم اول : انتخاب يك نام ( دامنه ) براي فروشگاه اينترنتي خودتان

نام دامنه آدرس فروشگاه دائمي در اينترنت است، به عنوان مثال digikala.com، كه براي تهيه چنين نامي مي‌بايست با مراجعه به سرويس دهنده هاي فروش دامنه اقدام به تهيه آدرس فروشگاه اينترنتي خود نماييد.

قدم دوم : چطور يك هاست مناسب براي سايت خود تهيه نماييم

شما در زمان انتخاب هاست دقت لازم را داشته باشيد چون قرار است فروشگاه اينترنتي شما بر روي آن نصب شود و هر چقدر يك فضاي ميزباني (هاست ) مطمئني داشته باشيد، خيال شما از پايداري و نگهداري فروشگاه اينترنتي راحت است .مواردي از قبيل كيفيت مناسب هاست ، تيم پشتيباني قوي و 24 ساعته ، اعتبار سرويس دهنده و مجوز هاي آن از الويت هاي اصلي قبل از تهيه هاست مي باشد.

قدم سوم : نصب سيستم مديريت محتواي وردپرس بر روي هاست

پس از انتخاب يك دامنه و هاست مناسب براي فروشگاه اينترنتي خود كه قرار است با ووكامرس راه اندازي نماييد ، به مرحله نصب وردپرس خواهيد رسيد كه با كمي جستجو در اينترنت مي‌توانيد ليست بسيار بالايي از سايت هايي را مشاهده نماييد كه به صورت جامع مراحل نصب وردپرس در هاست را آموزش داده اند.

همچنين با ورود به سايت تاپ وردپرس و بخش مربوط به آموزش ووكامرس، شما دسترسي به تعداد بسيار زيادي مطالب و ويدئو هاي آموزشي از قبيل نصب وردپرس در هاست هاي مختلف به همراه مديريت وردپرس را مشاهده خواهيد كرد.

قدم چهارم : افزونه فروشگاه ساز ووكامرس را نصب كنيد.

در اين مرحله، شما يك سايت وردپرس كارآمد، ولي كاملا ابتدايي خواهيد داشت. شما اساسا يك سايت خام تا اينجاي كار داريد. در اين مرحله كاري كه بايد انجام دهيد، نصب افزونه ووكامرس جهت تبديل سايت خود به يك فروشگاه اينترنتي مي باشد.

افزونه فروشگاه ساز ووكامرس را نصب كنيد.


در نظر داشته باشيد كه با ورود به سايت تاپ وردپرس و بخش آموزش ها ، شما دسترسي به آموزش جامع و رايگاني در ووكامرس دسترسي خواهيد داشت كه از صفر تا صد ووكامرس را به صورت رايگان آموزش داده شده است.از چگونگي نصب ووكامرس در وردپرس تا نحوه تنظيم درگاه پرداخت و همچنين اتصال سيستم حمل و نقل و غيره…. را به صورت ويدئويي در اختيار شما قرار گرفته است.

قدم پنجم : چطور يك قالب فروشگاهي مناسب تهيه نماييم.

تا اينجاي كار سايت و فروشگاه اينترنتي شما آماده فروش محصول مي‌باشد و مي‌توانيد محصولات خود را براي فروش در سايت قرار دهيد.

ولي يك مشكلي وجود دارد و آن هم ظاهر نه‌چندان مناسب فروشگاه اينترنتي شما مي‌باشد كه با ووكامرس ساخته ايد. در واقع در حال حاضر فروشگاه شما فقط يك ظاهر ساده دارد و ممكن است اين ظاهر ساده مشتري شما جهت خريد و بررسي محصولات ترغيب نكند.

جهت رفع اين كمبود مي بايست از يك قالب فروشگاهي حرفه اي كه با فروشگاه ساز ووكامرس سازگري مناسبي داشته باشند استفاده نماييد. قالب هايي نظير وودمارت ، فلت سام جز قالب هاي پرطرفدار فروشگاهي در ايران مي باشند.

قدم ششم : فروشگاه ما نياز به چه افزونه هاي ضروري دارد ؟

پس از اينكه ظاهر فروشگاه شما نيز با نصب قالب تكميل شد و محصولات خود را نيز اضافه كرده ايد افزونه هايي از قبيل افزونه سئو مانند ( يواست سئو يا رنك مث ) ، افزونه هاي بهينه سازي سرعت لود مانند ( WP-Rocket ) و همچنين افزونه هاي امنيتي مانند ( آيتم سكوريتي يا وردفنس ) را جزء اولويت هاي اصلي پس از راه اندازي فروشگاه خود در نظر بگيريد.

با آموزش ووكامرس تاپ وردپرس در 2 ساعت فروشگاه خود را تكميل كن.

بله ، با توجه به توضيحاتي كه در بالا به آن اشاره كرديم ، واقعا راه اندازي يك سايت فروشگاهي با افزونه فروشگاه ساز ووكامرس كار سختي نيست چون ما در سايت تاپ وردپرس يك آموزش ووكامرس به صورت جامع و رايگان را در اختيار شما قرار داده ايم تا بتوانيد با خيال راحت و در كمتر از 2 ساعت از تمامي بخش هاي مهم اين افزونه با خبر و نحوه كار با هر بخش را فرا بگيريد.


پشتيباني وردپرس تاپ وردپرس در كنار شماست

در صورتيكه در حال حاضر سايت خود را با وردپرس راه اندازي كرده ايد ، ما در سايت    https://wptop.irيك سرويس خدمات پشتيباني وردپرس نيز راه اندازي كرده ايم براي شماها كه نياز داريد به صورت هميشگي به يك پشتيبان سايت دسترسي داشته باشيد تا در صورتيكه سايت شما به هر دليلي دچار خطا يا مشكل فني شد ، اقدام به برطرف كردن ان نمايد.

 

در سرويس پشتيباني وردپرس خدماتي از قبيل آپديت منظم قالب و افزونه ها ، رفع مشكلات ساختاري وردپرس ، رفع مشكلات سئو و همچنين مشاوره سئو نيز به صورت رايگان ارائه مي شود تا شما به خيال راحت به فكر توسعه كسب و كار اينترنتي خود باشيد و ديگر دغدغه مشكلات احتمال وردپرس را نداشته باشيد.

در آخر در صورتيكه هر گونه سوال يا مشاوره اي در رابطه با راه اندازي كسب و كار آنلاين يا همچنين سوال در رابطه با وردپرس داشته باشيد ، ميتوانيد با شماره هاي تماس سايت تاپ وردپرس جهت دريافت مشاره رايگان تماس حاصل فرماييد.منبع اول : telegra

 

منبع دوم : teletype


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۵:۲۹:۴۸ توسط:ممد موضوع:

گريس سيليكوني چيست؟ + ويژگيها و كاربرد

C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشيمينمونه آمادهpicsDielectric-Silicone-Grease.jpg

يكي از روغن‌هاي صنعتي پركاربرد، گريس سيليكوني است كه معمولاً با نام گريس دي الكتريك يا گريس عايق الكتريك نيز شناخته مي‌شود. اين محصول كه به منظور روانسازي دسته‌اي از تجهيزات صنعتي همچون پمپ‌ها، شير‌ها و كمپرسور‌ها مورد استفاده قرار مي‌گيرد، از تركيب روغن سيليكون و ماده‌اي تغليظ‌كننده توليد مي‌شود. در صورتي كه شما هم قصد خريد گريس سيليكوني را داريد، براي انتخاب محصول باكيفيت و مرغوب، در ادامه اين مطلب با ما همراه باشيد تا به شما بگوييم گريس سيليكوني چيست، چه ويژگي‌هايي دارد و موارد كاربرد آن كدام است؟ 

گريس سيليكوني چيست و چه مشخصاتي دارد؟ 

گريس سيليكوني از ديگر انواع گريس محسوب مي‌شود كه بر پايه روغن سيليكوني بوده و با صابون ليتيوم تركيب شده است. اين محصول ضد آب بوده و در محدوده دمايي بالا مي‌تواند عملكرد مطلوبي را ارائه دهد. گريس‌هاي سيليكوني به دليل طراحي خاصي كه دارند، در هر دو شرايط ديناميك و استاتيك مي‌توانند روانكاري مؤثري را از خود نشان دهند و ويژگي‌هاي خود را در طيف گسترده‌اي از دما‌هاي مختلف به راحتي حفظ كنند. 

معمولاً گريس‌هاي بر پايه سيليكون را مشابه خمير‌هاي سيليكوني در نظر مي‌گيرند، اما اين نوع گريس با صابون ليتيوم غليظ شده است در صورتي كه خمير‌هاي سيليكوني به دليل پراكندگي سيليس در روغن‌هاي پلي دي متيل سيلوكسان (PDMS) به وسيله عوامل غليظ‌كننده توليد مي‌شوند. 

براي اينكه تفاوت بين گريس سيليكوني و خمير سيليكوني را بهتر متوجه شويد، لازم است بدانيد كه اين دو محصول كاملاً باهم متفاوت هستند؛ به اين صورت كه ساختار شيميايي و مشخصات فيزيكي خمير‌هاي سيليكوني به دليل وجود ويژگي‌هاي چسبندگي و قطره‌اي، اين ماده را براي درمان سطوح غيرافقي بسيار مناسب كرده است. اين خمير همچنين مي‌تواند براي پوشش عايق الكتريكي، آب‌بندي و به عنوان روانكاري براي كاربرد‌هاي با اصطكاك كم نيز مورد استفاده قرار بگيريد. 

در صورتي كه گريس بر پايه سيليكون مي‌تواند طيف وسيعي از دما‌ها يعني از دماي 60- تا 300+ درجه سانتيگراد را در شرايط مختلف فشار و بار تحمل كند. همچنين در برابر شستشوي آب و اتصالات الكتريكي بسيار مقاوم و ايمن بوده و فاقد مواد شيميايي مضر است. باتوجه به اين موضوع مهم‌ترين مشخصات گريس سيليكون عبارت است از: 

 1. گريس بر پايه سيليكون در برابر سرما و گرما مقاومت بالايي را از خود نشان مي‌دهد. 

 2. در شرايط شديد داراي عملكرد قابل اعتماد و ثابت است. 

 3. عايق الكتريكي بوده و در سخت‌ترين شرايط غيرخورنده است. 

 4. گريس‌هاي سيليكوني بي‌رنگ، سفيد و تقريباً شفاف هستند. 

 5. از ديگر مشخصات اين محصول قدرت چسبندگي عالي و مقاومت بسيار خوب آن در برابر مواد اسيدي و قيليايي است. 

C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشيميگريس سيليكوني چيست؟ + ويژگي‌ها و كاربردpicsH137c7daf2ed74c5dbd61fb7cefb40505h.jpg

گريس سيليكوني چه ويژگي‌هايي دارد؟ 

در خصوص ويژگي‌هاي بارز گريس سيليكوني مي‌توان به موارد زير اشاره نمود: 

 • گريس بر پايه سيليكون از طول عمر و پايداري بالايي برخوردار است. 

 • اين محصول فاقد مواد نفتي است. 

 • مقاومت بالاي گريس‌هاي سيليكوني در برابر آب و رطوبت باعث شده اين محصول در مصارف صنعتي كاربرد‌هاي زيادي داشته باشد. 

 • غير قابل اشتعال است. 

 • با تمام لاستيك‌ها و پلاستيك‌ها سازگاري دارد. 

 • در دما‌هاي بالا از مقاومت زيادي برخوردار است. 

 • گريس‌هاي سيليكوني در برابر اكسيد شدن از مقاومت زيادي برخوردار هستند. 

 • عايق برق است. 

 • با محيط زيست سازگار است. 

 • اين محصول به هيچ عنوان سمي نيست. 

 • از گريس سيليكوني در غلظت‌ها و مشخصات متفاوت مي‌توان به عنوان گريس عايق الكتريك براي مواردي همچون كانكتور‌ها، گريس اورينگ مخصوص اورينگ‌ها، شير‌ها، گريس مورتور سيلكت و دوچرخه، گريس قطعات ترمز خودرو و ... استفاده مي‌شود. 

C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشيمينمونه آمادهpicsM4-1.jpeg

موارد كاربرد گريس سيليكوني چيست؟ 

در زمينه كاربرد گريس سيليكوني مي‌توان به موارد زير اشاره نمود: 

 • گريس‌هاي سيليكوني از خارج شدن برخي از مواد از قطعات دستگاه جلوگيري مي‌كنند. 

 • مانع از ورود گرد و خاك و ذرات محيطي به داخل ابزار آلات مي‌شود. 

 • اغلب براي روانكاري انواع مختلفي از شيرآلات شيشه‌اي، پلاستيكي و فلزي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. 

 • از انواع قطعات داخل لاستيك‌ها مراقبت مي‌كند. 

 • از تجهيزات در برابر خوردگي و سايش در شرايط سخت محيطي محافظت مي‌كند. 

 • اين محصول به منظور آب‌بندي قطعات الكتريكي و الكترونيكي به كار برده مي‌شود. 

 • مهم‌ترين كاربرد گريس‌هاي سيليكوني پوشش و عايق كاري است. 

 • محصولات سيليكوني به ويژه گريس سيليكوني به دليل كارايي بالايي كه دارند، مي‌توانند بهره‌وري كلي را در مايعات حفاري و جداكننده‌هاي گاز و نفت بهبود ببخشند و در اين زمينه باعث كاهش هزينه‌هاي تعمير، نگهداري و خرابي شوند. 

 • اين محصول مي‌تواند به راحتي در حلال‌هاي آلي همچون تولوئن، الكل‌هاي معدني، زايلن و هيدروكربن‌هاي كلردار حل شود. 

 • از ديگر موارد كاربرد گريس بر پايه سيليكون استفاده از آن در تجهيزات دندان پزشكي است. 

 • در شركت‌هاي برق از گريس‌هاي سيليكوني به منظور روانكاري آرنج‌هاي قابل جدا‌سازي بر روي خطوطي كه بايد در دما‌هاي بالا داراي مقاومت باشند، نيز استفاده مي‌شود. 

 • از گريس بر پايه سيليكون به صورت گسترده به وسيله صنعت لوله كشي در شيرآلات و آب بند استفاده مي‌شود. 

 • اين ماده ژلاتيني براي انتقال حرارت يا ايجاد تركيبات گرماگير در تجهيزات صنعتي كاربرد دارد. 

در صورتي كه مي‌خواهيد اين محصول را خريداري نماييد، براي اطلاع از قيمت گريس سيليكوني،مي‌توانيد به وب‌سايت رسمي شركت آذرشيمي شريفبه آدرس https://azarchemicals.ir/ مراجعه كنيد. 

C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشيمينمونه آمادهpicsMolykote_111_Variant_Image.png

معرفي گريس سيليكوني 111

گريس سيليكوني 111 از جمله محصولات پركاربرد است كه بر روي سلامت دستگاه تأثير بسيار زيادي دارد. دارا بودن گسترده دمايي بالا، مقاوم بودن در برابر آب، قابل استفاده در فشار بخار پايين، سازگار بودن با پلاستيك‌ها و الاستومر‌ها از ويژگي‌هاي مهم اين محصول است. همچنين از گريس سيليكون 111 در موارد زير استفاده مي‌شود: 

 • آب‌بندي و روانكاري تجهيزات فرايند‌هاي شيميايي

 • روانكاري انواع شير‌هاي پلاگين و كنترلي شير آب

 • روانسازي تجهيزات تصفيه آب 

 • آب‌بندي و روانكاري تجهيزات تحت فشار، خلأ و تجهيزاتي كه تحت شستشوي شديد قرار دارند. 

 • روانكاري تجهيزات دريايي

اگر قصد داريد در مورد گريس سيليكوني 111 اطلاعات بيشتري كسب كنيد، مي‌توانيد در خصوص نحوه خريد و قيمت اين محصول به وب‌سايت رسمي شركت آدرشيمي شريفمراجعه نماييد. 

C:UsersFarzaneDesktopcontenic.newرپورتاژآذرشيميگريس سيليكوني چيست؟ + ويژگي‌ها و كاربردpics1036c-b1.jpg

براي خريد گريس سيليكوني به كدام شركت معتبر مراجعه كنيم؟ 

مواد صنعتي بي‌كيفيت مي‌تواند آثار منفي بسياري را به دنبال داشته باشد و ممكن است در دستگاه‌ها و تجهيزات خرابي‌هاي جبران ناپذيري را ايجاد كند. در صورتي كه قصد خريد گريس سيليكوني را داريد، بهتر است به شركت‌هاي معتبر و باسابقه مراجعه كنيد كه محصولات باكيفيت و مرغوبي را در اختيار مشتريان خود قرار مي‌دهند. در اين راستا و به منظور خريد اين محصول ما به شما شركت آذرشيمي شريفرا پيشنهاد مي‌كنيم. 

شركت آذرشيمي شريفبا فروش انواع روغن‌هاي صنعتي و گريس سيليكوني يك خريد مطمئن و راحت را براي شما مشتريان عزيز فراهم مي‌كند. اين مجموعه از يك گروه حرفه‌اي شامل مديران و كارشناسان خبره در زمينه انواع روانكار‌هاي صنعتي، خشك كن‌ها و ... تشكيل شده كه هدف اصلي آن برطرف كردن نياز‌هاي پتروشيمي‌ها، صنايع و معادن با ارائه محصولات باكيفيت و با توجه به خواسته‌هاي آن‌ها است. 

شما عزيزان مي‌توانيد به منظور خريدگريس سيليكوني،گريس سيليكوني 111 يا هر محصول ديگري در اين حوزه و كسب اطلاعات بيشتر در خصوص قيمت آن‌ها با مشاوران شركت آذرشيمي شريفدر تماس باشيد. فروش گريس سيليكوني در اين شركت از طريق وب‌سايت اصلي و به صورت اينترنتي براي مشتريان فراهم شده است. چنانچه مايل به خريد آنلاين و اينترنتي اين محصول هستيد، مي‌توانيد به آدرسhttp://azarchemicals.ir/product/silicone-grease-111/مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ساعت: ۰۵:۲۵:۴۵ توسط:ممد موضوع: